W jaki sposób powiększyć piersi?

Biust to niezwykle ważny element kobiecej urody. Panie nierzadko decydują się ingerować w jego kształt, wielkość oraz jędrność. Kobiety poddają się rozmaitym zabiegom, które oferuje medycyna estetyczna.

Jak powiększyć i ujędrnić biust?
Metod powiększania i ujędrniania biustu jest co najmniej kilka. Zwykle, kobiety decydują się na rozwiązania mniej inwazyjne takie jak: tabletki na powiększanie piersi, żele i maści, diety bogate w fitoestrogeny czy masaże i ćwiczenia. Jednakże nie gwarantują one rezultatów – w przeciwieństwie do zabiegów medycyny estetycznej.

Najpopularniejszą zabiegową formą powiększania i ujędrniania biustu jest zabieg wszczepienia implantów piersiowych. To inwazyjne rozwiązanie jest gwarantem zdecydowanie najwyższej skuteczności. Przede wszystkim, zabieg tego typu pozwala na pełną dowolność. Kobieta może swobodnie wybrać wielkość, kształt oraz materiał z jakiego będą wykonane implanty. To metoda efektywna, ale niezwykle kosztowna. Zabieg tego typu kosztuje kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Okres rekonwalescencji wynosi zwykle kilkanaście tygodni.

Spore grono zwolenników ma również lipomodeling, czyli powiększanie piersi własnym tłuszczem. To forma autoprzeszczepu, której efektywność bywa bardzo różna. Wszak, zależna jest od poziomu przyswajalności tkanki tłuszczowej. Może ona wynosić zarówno 20%, jak i 70-80%. Główną zaletą tej metody jest niezwykle naturalny efekt. Koszt zabiegu tego typu zależny jest od poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie. Im jest większy, tym swobodniej można pobrać tłuszcz i zabieg jest tańszy. Nie mniej jednak, należy się liczyć z wydatkiem rzędu dziesięciu tysięcy złotych.

Inną, równie popularną metodą powiększania piersi jest wszczepienie preparatu opartego na kwasie hialuronowym. To efektywna metoda, która ma jedną wadę – nie jest trwała. Wszak, efekty utrzymują się maksymalnie kilkanaście miesięcy. To najmniej inwazyjne rozwiązanie, które nie niesie za sobą absolutnie żadnych skutków ubocznych (kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie człowieka).

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*