Środki na powiększanie penisa

Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Na te pytanie postanowił znaleźć odpowiedź doktor Francken, który wraz ze swoimi współpracownikami przeprowadził ankietę wśród aktywnie seksualnie kobiet. Co ciekawe, tylko 20% z nich uznało rozmiar penisa za ważny, a 1% za bardzo ważny. Czy zatem Panowie mają czego się obawiać w kontaktach damsko-męskich?

Cóż, penis to „męska duma”. Lęk przed odrzuceniem często jest tak duży, że Panowie mimo normalnej wielkości penisa starają się go za wszelką cenę powiększyć.

Medycyna oferuje kilka rozwiązań pozwalających na skuteczne powiększenie penisa. Dzisiaj postaramy się przedstawić najskuteczniej, bezinwazyjne metody powiększania członka.

Ćwiczenia na większego penisa

Wzrost penisa o 1-4 centymetry można zrealizować przy odpowiednim treningu penisa. Wyniki nie są oszołamiające, ale dla mężczyzny mogą mieć bardzo duże znaczenie.

W Internecie jest mnóstwo ćwiczeń, które „pomagają” w walce o większego penisa. Zwróć uwagę, że nie wszystkie są skuteczne. Jeśli ktoś gwarantuje, że po tygodniu Twój penis będzie większy o kilka centymetrów to z całą pewnością jest to bujda.

Zestawy ćwiczeń na większego penisa powinny pochodzić z pewnych źródeł – najlepiej uzyskać je bezpośrednio od seksuologa lub urologa.

Krem/Maść na większego członka

Środki na powiększenie penisa do stosowania miejscowego to rozwiązanie, które cieszy się dosyć dużą popularnością. Specyfiki tego typu zazwyczaj nie mają w swoim składzie rewolucyjnych składników. Zwykle oparte są o naturalne wyciągi z roślin, które jak wiemy nie dają zbyt dobrych efektów. Jednakże bardzo często mężczyzną wystarczy placebo, by zaakceptować swojego członka.

Tabletki na powiększanie penisa

Spośród wszystkich nieinwazyjnych rozwiązań suplementy diet na większego penisa zdają się mieć największą skuteczność. Tak przynajmniej wynika ze wszelkich rankingów skuteczności oraz opinii i recenzji konkretnych produktów.

Przede wszystkim tabletki to wygoda stosowania. Jakich efektów można się spodziewać? Opinie i recenzje wskazują na wzrosty wynoszące od 2-6 centymetrów na długości oraz tyle samo w obwodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*